1990 Yılından bu yana Villa Dündar markasıyla Türkiye’nin ve Dünyanın en gözde tatil mekanlarından Antalya’nın Kaş ilçesinde ve 2009 yılından itibaren Dündar Termal adıyla cumhuriyetimizin kazanıldığı topraklarda; Afyonkarahisar’da kaplıca turizminde, 2002 yılından bu yana da Teknede Seyahat markası ile yat turizmi sektöründe Antalya Kaş’da hizmet veren ailemiz, 2008 yılında Larsoy Turizm ve Seyahat Acentası adı altında daha geniş kitlelere hizmet vermek amacıyla sektördeki yerini almıştır. Firmamız Turizm Bakanlığı denetiminde Türkiye Seyahat Acentaları Birliğine (Tursab) bağlı 5985 Belge numaralı, A grubu seyahat acentası yetki belgesine sahiptir. Faaliyetlerimiz arasında yurt içi, yurt dışı, kültür ve doğa turları, tüm okul gezileri, otel ve tatil köyü rezervasyonları, termal tatil ve kaplıca turları, vize işlemleri, yurt içi ve yurt dışında dilediğiniz her yere uçak bileti, seyahat sigortası, araç kiralama ve tüm transfer hizmetleri, kongre seminer ve bayi organizasyonları, inanç turları, hac ve umre organizasyonları bulunmaktadır. Bu geniş yelpazede verdiğimiz tüm hizmetlerde parolamız, kaliteli ve dürüst hizmet vermek, nihai amacımız ise ; mutlak müşteri memnuniyetidir.


Hizmetlerimiz

- Kaş Kekova Günübirlik Tekne Turları 

- Kaş başlangıçlı Mavi Yolculuk 

- Kaş'da yapılan aktiviteler (Saklıkent Jeep Safari, Dalış, Yamaç paraşütü, Deniz Kano turları, Atlı Safari)

- Meis ( Kastellorizo ) Feribot Bileti

- Kaş'da Araç Kiralama

- Kaş - Dalaman - Antalya Havaalanı TransferlerleriMisyonumuz

Etik değerlerden ödün vermeden müşterilerin ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, çağdaş standartlarda hizmet veren, başarının sürekliliğini kurum kültürü haline dönüştürerek iş çözümleri ve hizmet sunan bir kuruluştur.

Vizyonumuz

Güveni ve saygınlığı temsil eden, mutlak müşteri menuniyetini ön planda tutan, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile öne çıkan, ulusal ve uluslararası düzeyde hizmetlerinde örnek bir kuruluş olmaktır. Hedeflerimiz Hizmet alanlarını değer katarak genişletirken, uluslararası alanda güvenilir, kaliteli, yaratıcı, köklü, global düşünen ve lokal değerlerin bilincinde, üstlendiği her işi kültürel öğeleri de ön planda tutarak en iyi şekilde yapmayı hedefliyor.
Thank You!